Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для ванних кімнат і інших приміщень, де передбачається часте використання з регулярним стоком води в зливний трап Для водовідведення на рівні підлоги Для безбар'єрного доступу Вміст комплекту: Корпус зливного трапа з боковим підключенням до стоку Ø110 мм Горловина зливного трапа 150×150 мм Пластикова решітка сіра Гідрозатвор – мокрий Комір 2-го рівня ізоляції Ø150 мм Комплект прокладок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина | 230 мм |
| Категорія товарів | Зливні трапи |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Призначення | для душа |
| Особливості | <> |
| Застосування | зливний трап |
| Тип | злив |
| Управління | <> |
| Колір (покриття) | сірий |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 954 ₴


