Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ні одна ванна не може функціонувати без стічного комплекту. Ця технічна деталь є запорукою того, що ванна прослужить Вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 390 мм |
| Гарантия | 36 місяців |
| Довжина | 150 мм |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 6 255 ₴


