Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті з душем (лійкою) | <> |
| Вбудовані системи | <> |
| Висувний вилив | <> |
| Висота | 55 мм |
| Висота виливу (мм) | <> |
| Висота змішувача | <> |
| Гарантия | 60 |
| Тримач для лійки | <> |
| Діаметр картриджа | <> |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина виливу (мм) | <> |
| Довжина шланга | 150 |
| Донний клапан | <> |
| Запірний кран на пральну/посудомийну машину | <> |
| Каскадний вилив | <> |
| Категорія товарів | Душові шланги |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Кількість режимів душової лійки | <> |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Механізм | <> |
| Механізм прихованого монтажу | не передбачений |
| Модель | Koller pool |
| Перемикач режимів лійки | <> |
| Поверхня | глянцева |
| Підключення фільтра | <> |
| Розмір виливу | <> |
| Стиль | сучасний стиль (Hi-Tech) |
| Країна батьківщина бренду | Австрія |
| Тип дивертора | <> |
| Тип виливу | <> |
| Тип монтажу | <> |
| Тип управління | <> |
| Форма виливу | <> |
| Колір | Хром |
| Колір виробника | Chrome |
| Ширина | 245 мм |
- Ціна: 199 ₴


