Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 24 |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 768 ₴


