Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект металевих деталей для душових кабін Walk-In Double Wall. Довжина з'єднання єднувального тримача становить 1200 мм ї W SET-Uni T - подібне з'єднання єдн. містить: Гарантія: 5 років Стабільність душової кабіни забезпечує опора і металевий тримач у виконанні блискучий (bright alu) або чорний (black).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 63 |
| Довжина | 1205 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 74 мм |
- Ціна: 7 584 ₴


