Freja Унітаз-компакт підлоговий, кокосовий випуск, змивний бачок 3/6 л, знижений підвод, сидіння з кришкою Duroplast Soft

- В наявності
- Код: WZ-L7922100U
5 085 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Категорія товарів | Компакти (комплекти унітаз+бачок) |
| Матеріал | санфаянс |
| злив | Скісних (під кутом) |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина | 354 мм |
- Ціна: 5 085 ₴

