Комплект комбінованих гідрозатворів для нержавіючих жолобів ALCA

- В наявності
- Код: WZ-P095
573 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина | 160 мм |
| Категорія товарів | Додаткові елементи для ванн |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для душових, які не передбачають регулярного використання |
| Особливості | Гідрозатвор – комбінований SMART |
| Застосування | комплект гидрозатворок |
| Тип | <> |
| Управління | <> |
| Колір (покриття) | сірий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 573 ₴

