Сифон для пісуара з манжетою (KollerPool) — A45A

- В наявності
- Код: WZ-UWP
505 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид сифона | пляшковий,з гофрою |
| Вид зливу-переливу | напівавтомат |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 12 |
| Діаметр відводу | 40 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Для зливу діаметром | 55 |
| Категорія товарів | Сифони для пісуарів |
| Матеріал | Пластик |
| Модель | Koller pool |
| Призначення | сифон для пісуара |
| Напрямок відведення | вертикальний |
| Країна виробництва/Країна|виробник/Країна складання | Австрія |
| Форма | кругла |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 505 ₴

