Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Габарити | |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 24 |
| Категорія товарів | Панелі для піддонів |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 3 354 ₴


