Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 660 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 1400 мм |
| Категорія товарів | Електричні бойлери |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм, л | 200 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 660 мм |
- Ціна: 41 975,74 ₴


