Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 115 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі до унітазів, біде, писсуарам |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 425 ₴


