Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Прозоре |
| Висота | 2015 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 695 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | пластик/скло |
| Колір профілю | Сатин |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 39 696 ₴


