Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Матове |
| Висота | 2000 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 670 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | пластик/скло |
| Колір профілю | Сатин |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 39 504 ₴


