Комплект петель із горизонтальним штоком 8 мм 'C1', внутрішній монтаж на кераміку, білий пластик
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі до унітазів, біде, писсуарам |
| Матеріал | ТЕСТ |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 209 ₴


