COLLARO умивальник 65*47см підвісний, для 3-позиційного змішувача, центральний отвір для змішувача
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Модель | 4A336501 |
| Монтаж | Накладна на тумбу |
| Особливості | Немає |
| Перелив | З переливом |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 21 665 ₴



