Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SOLO умивальник 60 см, з отвором під змішувач, з переливом, вага 14 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Модель | 71163-00U |
| Монтаж | Підвісний |
| Особливості | Немає |
| Перелив | З переливом |
| Форма | Напівкругла |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 1 515 ₴



