Мийка кухонна ZERIX Z5050-06-160P (polish) (ZS0580)

- В наявності
- Код: ZS0580
1 071 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка кухонна ZERIX Z5050-06-160P (polish) (ZS0580)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина кухонної мийки (см) | 16 см |
| Глибина мийки | 16 |
| Глибина чаші (мм) | 160 |
| Довжина (мм) | 500 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Глянцева |
| Розмір мийки для кухні | 0,6 мм |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,60 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Ширина (мм) | 500 |
- Ціна: 1 071 ₴



