Мийка кухонна ZERIX Z7848D-08-180MD DOUBLE (micro decor) (ZS0579)

- В наявності
- Код: ZS0579
2 967 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка кухонна ZERIX Z7848D-08-180MD DOUBLE (micro decor) (ZS0579)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина мийки | 480 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мийки | Без крила, На 2 чаші |
| Глибина кухонної мийки (см) | 18 см |
| Глибина мийки | 18 |
| Розмір мийки для кухні | 0,8 мм |
| Торговельна марка | ZERIX |
- Ціна: 2 967 ₴



