Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка кухонна HAIBA 48x42 (decor) (HB0528)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мийки | Без крила |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина кухонної мийки (см) | 18 см |
| Глибина мийки | 18 |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 480 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є крило для посуду (вішалка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Декорована |
| Розмір мийки для кухні | 0,8 мм |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,80 |
| Торговельна марка | Haiba |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сталевий |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 420 |
- Ціна: 1 453 ₴


