Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Forte 1" на 10 виходів нагоді при необхідності підключити велику кількість контурів обігріву. Переважно гребінки такого типу монтують в системах радіаторного опалення, рідше — для теплих підлог. Основний матеріал виготовлення виробу — латунь. У комплектацію входять: верхня (з термоклапанами) і нижня балки (з кранами ручного регулювання), два кронштейна для кріплення. На термостатичні клапани можна встановити сервоприводи 30х1,5. Робочий тиск — 4 бар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 10 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 6,75 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF002W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-53 |
| Відстань між осями виходів, мм | 53 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 7 431 ₴


