Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Forte 1" на 8 виходів виготовлений з латуні і призначений для розподілу теплоносія в петлях системи обігріву. Виріб складається з нижньої і верхньої колекторних балок, а також двох кронштейнів для кріплення до стіни або в колекторному шафі. Також в комплектацію входять термостатичні клапани з ручками керування чорного кольору. Різьблення підключення сервоприводів 30х1,5. На гребінці, розташованої внизу —запірно-регулюючі вентилі ручного регулювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 8 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 5,55 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF002W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-54 |
| Відстань між осями виходів, мм | 54 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 5 977 ₴


