Колектор SD Forte 1" на 3 виходи
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: SD00039964
3 068 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для підключення петель радіаторного опалення, теплої підлоги призначений колектор SD Forte 1" на 3 виходи. Виріб дозволить регулювати розподіл тепла в контурах і підтримувати бажаний температурний режим в опалювальних приміщеннях. Матеріал виготовлення — латунь. Відстань між осями виходів 5,4 див. Розмір підключення до системи — 1 дюйм. В комплекті — спеціальні кронштейни для кріплення до стіни або в шафі. На термоклапанах ручки регулювання можуть бути замінені на сервоприводи 30х1,5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 3 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 2,425 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF002W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-54 |
| Відстань між осями виходів, мм | 54 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 3 068 ₴

