Колектор SD Forte 1" на 4 виходи
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: SD00039965
4 345 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Forte 1" на 4 виходи дозволить регулювати розподіл тепла в петлях системи радіаторного опалення, теплої підлоги. Верхня балка обладнана термоклапанами з ручками налаштування чорного кольору, нижня — вентилями ручного регулювання. На термостатичні клапани можна встановити сервоприводи 30х1,5 для автоматичного керування температурним режимом в опалювальних приміщеннях. Поставляється разом з кронштейнами для кріплення в шафі або до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 4 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 3,025 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF002W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-54 |
| Відстань між осями виходів, мм | 54 |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0,5-9 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 4 345 ₴

