Колектор SD Forte 1" на 2 виходи
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: SD00039962
2 158 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основний матеріал виготовлення колектора SD Forte 1" на 2 виходи — латунь. Виріб виконує функцію розподілу тепла в петлях систем радіаторного опалення та теплої підлоги, дозволяє підтримувати в опалювальному приміщенні комфортний температурний режим. Верхня балка забезпечена термоклапанами з ручками управління, нижня —регулювальними клапанами. Відстань між осями виходів становить 5,4 див. Розмір підключення до системи — 1 дюйм. Максимальна температура носія на вході в гребінку — 9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 2 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 1,583 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF002W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-54 |
| Відстань між осями виходів, мм | 54 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 2 158 ₴

