Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 11 виходів
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: SD00039950
14 092 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільний колектор з витратомірами SD Forte 1" на 11 виходів оснащений кронштейнами для монтажу на стіні або в колекторному шафі. Пристрій призначений для рівномірного розподілення теплової енергії по всіх петлях системи «тепла підлога». Витратоміри, встановлені на лінії подачі, дозволяють проводити регулювання витрати теплоносія від 0 до 6 л/хв. Ручки термоклапанов зворотної лінії можна замінити сервоприводами 30х1,5 (потрібно придбати окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 11 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 7,375 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF001W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-50 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0-6 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 14 092 ₴

