Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 2 виходи
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: SD00039941
2 755 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При монтажі водяного підлогового обігріву необхідно встановити колектор, який відповідає за рівномірний розподіл тепла в контурах. Одне з можливих рішень — колектор з витратомірами SD Forte 1" на 2 виходи. В асортименті бренду також представлені гребінки, розраховані на підключення більшої кількості петель. Балки, подає з витратомірами і зворотна з термоклапанами, зроблені з латуні. У комплектацію входять два кронштейна для кріплення виробу в спеціальній шафі або на стіні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення до системи | 1" |
| Діаметр підключення контуру | 3/4" |
| Кількість контурів | 2 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °З | 95 |
| Максимальний робочий тиск, БАР | 4 |
| Маса нетто, кг | 1,575 |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | SF001W |
| Робоча температура в колекторі, °З | 25-52 |
| Відстань між осями виходів, мм | 52 |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0-6 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 2 755 ₴

