Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без бачка |
| Матеріал сидіння | Немає |
| Модель | 2536090000 |
| Монтаж | Підвісний |
| Підведення води | Немає |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Серія | DURASTYLE |
| Сидіння, кришка | Без сидіння |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Тип зливу бачка | Немає |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 15 372 ₴



