Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванна пристінна, плоска, кутова, 1800*800*420 мм, з ніжками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
| Модель | A24T058000 |
| Монтаж | Пристінний |
| Опора | Ніжки |
| Орієнтація | Немає |
| Особливості | Немає |
| Панель | Немає |
| Серія | LINEA |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Тип управління | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 20 990 ₴



