OBERON ванна 170*75 см в комплекті з ніжками
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-7257
43 725 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванна 170 х 75 см в комплекті з ніжками Отвори для сифона немає. В комплект входить свердло для самостійного свердління отвору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 605 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Модель | UBQ170OBE2V-01 |
| Монтаж | Пристінний |
| Опора | Ніжки |
| Орієнтація | Немає |
| Панель | Немає |
| Серія | OBERON |
| Сіфон | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий глянець |
| Ширина | 750 мм |
- Ціна: 43 725 ₴


