MALIBU ванна 170*75см, з ручками, без ніжок
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-1257
63 451 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлена з високоякісного чавуну товщиною 5,5 – 7,0 мм, який відрізняється стійкістю до деформації, ударів та зносу і володіє високим ступенем шумоізоляції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 420 мм |
| Гідромасаж | Немає |
| Довжина | 1700 мм |
| Модель | A23097000R |
| Монтаж | Пристінний |
| Опора | Немає |
| Орієнтація | Немає |
| Особливості | Немає |
| Панель | Немає |
| Серія | MALIBU |
| Сіфон | Немає |
| Змішувач | Немає |
| Тип управління | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий глянець |
| Ширина | 750 мм |
- Ціна: 63 451 ₴


