Комплект: CONTINENTAL ванна 170*70см + ніжки
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-1278
48 574 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
170*70см, в комплекті з ніжками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 420 мм |
| Гідромасаж | Немає |
| Довжина | 1700 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Модель | A21291100R+A150412330 |
| Монтаж | Пристінний |
| Опора | Ніжки |
| Орієнтація | Немає |
| Особливості | Немає |
| Панель | Немає |
| Серія | CONTINENTAL |
| Сіфон | Немає |
| Змішувач | Немає |
| Тип управління | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий глянець |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 48 574 ₴


