CONTINENTAL ванна 170*70см, з покриттям проти ковзання, без ніжок
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-1253
45 835 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гладка і рівна емаль з 6-тислойным нанесенням. Завдяки стрімких бортах, ванна досить містка. Без ніжок в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
| Модель | A21291100R |
| Монтаж | Пристінний |
| Опора | Немає |
| Орієнтація | Немає |
| Особливості | Немає |
| Панель | Немає |
| Серія | CONTINENTAL |
| Тип управління | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий глянець |
- Ціна: 45 835 ₴


