Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рекомендується сидіння 006961, 006969 Кріплення Durafix для прихованого монтажу включено в постачання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | True |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без бачка |
| Матеріал сидіння | Немає |
| Модель | 2572090000 |
| Монтаж | Підвісний |
| Підведення води | Немає |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Серія | ARCHITEC |
| Сидіння, кришка | Без сидіння |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Тип зливу бачка | Немає |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Округла |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 24 168 ₴



