FREJA компакт підлоговий кос.випуск бачок 6 л нижн.підведення сидіння (укр.)

- В наявності
- Код: AN-28641
4 326 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип установки: підлоговий; злив: косою; комплектація: з бачком; підведення води: нижній; обсяг бачка 3/6 л, вага 24,5 кгПодробнее:http://bt.rozetka.com.ua/kolo-freja-l79201/p242566/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безобідковий | Немає |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Комплектація | Бачок в комплекті |
| Матеріал сидіння | Поліпропілен |
| Модель | L79201000 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Підведення води | Нижній |
| Підключення до каналізації | Косе |
| Серія | FREJA |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Тип зливу бачка | 1 кнопка |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Округла |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 354 мм |
- Ціна: 4 326 ₴



