Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Практичні умивальники підходять туди, де потрібно залишити більше вільного простору у ванній кімнаті. Горизонтальне розташування умивальника вздовж стіни економить простір ванної кімнати і надає півкулю для цілої довжини мушлі. Умивальники Natural призначені для встановлення на столішню чи на стіну. Вмажники підходять для кожної ванної кімнати, де різні предмети інтер’єру разом створюють практичні і елегантні цілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Умивальники |
| Матеріал | Литий мармур |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 17 088 ₴


