Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Ідеальне рішення для створення душового простору в низовині з дуже широким вхідом. Двері відкриваються і всередину душового кутка, що дозволяє йому провітрити і таким самим уникнути неприємних крапель води на підлозі. Найближчий куточок у оригінальному дизайні від студії Design Nosal повторює форми понад п’ ять інших виробів (концепція Chrome) для ванної та туалетної кімнати. Регульований шарнірний держак душових кутків Chrome має можливість встановити під різним кутом і таким чином вирівняти потенційну нерівність стіни. Абсолютна герметичність душового кутка гарантує нижній ущільнювач і порігова планка заввишки 10 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Прозоре |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Категорія товарів | Розпашні двері |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 36 480 ₴


