Termo ТЕ 003.00/150 Душева штанга 300, з термостатичною сумішшю і душовою лейкемою
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристики
Можна мати надзвичайні враження від щоденної рутини. Простільно широкий верхній душ, наповнений ручними душами, поєднує в собі практичність, стиль і комфорт. Душові системи можна зробити термосметом, який під час купання відповідає за стійкість до зміни температури води. Підійде для будь-яких ванн і кутків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Матеріал | латунь |
| Висота штанги | 1295 см |
| Категорія товарів | Душові стійки |
| Гарантія | 5 |
| діаметр лійки, мм | 250 |
- Ціна: 25 680 ₴


