Solo Умівник 60 см, с/о
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір виробів: білий.Форма черепашок: півкругла. Матеріал: кераміка. Виверження під розчинник: так.
Закріпиться гвинтівкою. Умівки упаковані в картонну коробку. Комплектація: Без п'єдестала/полуп’єдестала (покупається окремо)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Категорія товарів | Умивальники |
| Матеріал | санфаянс |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 1 401 ₴


