Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під інсталяцією (збудований, прихований): немає. Підвод води (з'єднання): нижній. Слив води: прямий. Видання води: косою.Форма чаші: овальна. Скидень: поліпропильний колір: білий Антивслеск: ні. Безоручний: немає. Режим слива: економити. Об'єм змиваємо, л: 3/6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Категорія товарів | П'єдестали/напівп'єдестали |
| Матеріал | санфаянс |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 861 ₴


