Компакт Cersania SimpleOn 011, 3/6L, з кришкою Delfi/Moduo Slim, дюропласт, плавний спуск

- В наявності
- Код: WZ-CCKZ1014916402
5 366,93 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Унітаз CersanitColour New Clean On 011 3/5 л потішить Вас своєю красою і зручністю в експлуатації. Принципово новий варіант чаші без обідка. Випуск води в унітазі Cersanit Colour New Clean On 011 3/5 л горизонтальний, з нижнім підведенням води. Поверхня унітаза легка в догляді, оскільки на ній немає зайвих вигинів для скупчення бруду. Цей унітаз призначений для підлогового встановлення. Кришка сидіння з матеріалу дюропласт із системою SoftClose. Поверхня унітаза не містить зайвих вигинів, що дуже зручно для прибирання. Ширина унітаза 370 мм, довжина — 645 мм, висота — 780 мм. Гарантія 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал | санфаянс |
| Категорія товарів | Підлогові унітази/компакти |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 366,93 ₴

