Умивальник President 60 см,з отвором,в картоні. Без п'єдесталу

- В наявності
- Код: WZ-CCWS1000448212
1 336,08 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Умивальник Cersanit President 60 виглядає просто, але привабливо. Модель має красиву напівкруглу форму і призначена для підвісного монтажу. Виріб виконаний з якісної кераміки білого кольору з міцним покриттям. Cersanit President 60 поставляється з отвором для змішувача. Довжина умивальника 605 мм, ширина - 485 мм. Вага виробу – 13,9 кг. Модель має привабливий дизайн, який буде відмінно поєднуватися з іншою продукцією Церсаніт. Гарантія на всі умивальники 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Категорія товарів | Умивальники |
| Матеріал | санфаянс |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 336,08 ₴

