Вмажувач President 50 см з отвором, в картоне

- В наявності
- Код: WZ-CCWS1000398210
1 189,43 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Розумник Cersanit President 55 виглядає просто, але привабливо. Модель має чудову напівкруглу форму і призначена для підвісного монтажу. Вироби зроблені з якісної кераміки білого кольору з міцним покриттям. Cersanit President 55 постачається з отвором для суміші. Довжина умивальника 550 мм, ширина - 455 мм. Вага виробів - 12,5 кілограма. Модель має чудовий дизайн, який чудово поєднується з іншою продукцією Церсаніт. Гарантія на всі умивальники 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Категорія товарів | Умивальники |
| Матеріал | санфаянс |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 1 189,43 ₴

