Панель Lorena/Flawia/Octavia/Nao 170

- В наявності
- Код: WZ-AZCB1000360075
3 764,73 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
- Сумісність з Cersanit серій Lorena, Flavia, Octavia, Korat
- Виробник Cersanit
- Колір білого
- Закріплення Входить до комплекту
- Перегляд Панель
- Матеріал Акріл
- Довжина 1600 мм
- Висота 580 мм
- Вага 3,4 кг
- Країна виробник Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1750 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Гарантія | 10 |
| Підсвічування | немає |
| Можливість комплектації гідромасажем | немає |
| Об'єм, л | 0 |
- Ціна: 3 764,73 ₴

