Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита витяжного вентилятора UCJ4C82
Виробник: Atmos; Країна виробник: Чехія; Довжина: 200 мм
Додаткові характеристики. Висота: 10; Ширина: 100; Матеріал: Сталь; Категорія товарів: Котли твердопаливні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atmos |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Вентилятор |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товарів | Котли твердопаливні |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 1 725,58 ₴


