Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ізоляція двері, сібрал
Виробник: Atmos; Країна виробник: Чехія; Довжина: 0 мм
Додаткові характеристики. Висота: 0; Ширина: 0; Матеріал: Азбест; Категорія товарів: Котли твердопаливні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atmos |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид запчастини | Двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Котли твердопаливні |
| Матеріал | Азбест |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 2 313,13 ₴


