Підсвічування жолоби APZ5-AlcaLight AEZ120 - 650 (біла)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічування жолоби APZ5-AlcaLight AEZ120 - 650 (біла)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Додаткові елементи для ванн |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 10 927 ₴



