Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сфера застосування: Для зливання води з ванни в каналізаційний струмок Для ванн стандартних розмірів Для ванн із випускним отвором?52 мм Вміст комплекту: Корпус сифона із системою переливу Сталева поворотна накладка з поверхневим обробленням — бронза-антик Сталева пробка з поверхневою обробкою — бронза-антик Решітка зливу з неіржавкої сталі, поверхня — бронза-антик Гідрозатвор сифона з поліпропілену, зварений ультразвуковим методом, стійкий до термічних і хімічних впливів Монтажний набір Профільне ущільнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 580 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
- Ціна: 3 838 ₴


