Підсвічування жолоби APZ5-AlcaLight AEZ120 - 850 (біла)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічування жолоби APZ5-AlcaLight AEZ120 - 850 (біла)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | AlcaPlast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Додаткові елементи для ванн |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 11 362 ₴



