Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділянка застосування: Для зливу води з ванни в каналізаційний струм для ванн стандартних розмірів Для ванн з випускним отвіром?52 мм Зміст комплекту: Корпус сифона з системою переливанні Стальна поворотна накладка з поверхневою обробкою - бронза-антик Стальний пробка з поверхневим пробком - бронза-антика виличка з нержавіючої сталі, поверхня - бронзатик Гідротвортсотона з поліпропилену, зварним методом ультразвуковий, стійкий до термічний і хімічний хімічний тиск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 595 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
- Ціна: 3 913 ₴


