Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для сливу води з ванни в каналізаційний струм для ванн стандартних розмірів Для ванн з випускним отвіром?52 мм Зміст комплекту: Корпус сифона з системою переливанні Хромована металева ґратка слива і накладка переливанню хромована сталева корка Хромована сливка слива з латуні Гідрозатвор з АБСактом Монтажний набір інфрачервоне ущільнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
- Ціна: 4 739 ₴


